AGRICOM CHALLENGE

U toku februara i marta 2022. godine u okviru ERASMUS+ Jean Monnet projekta AgriCOM organizujemo takmičenje u rešavanju studije slučaja AGRICOM CHALLENGE! Učesnici će biti podelјeni u grupe, a studija slučaja će biti formulisana kao realna problemska situacija kompanije JAKOVOV, koja se bavi proizvodnjom inovativnog proizvoda – 100% prirodnog prah-brašna.

Pored toga, organizovaćemo seriju radionica koje će vam biti od pomoći prilikom rešavanja same studije slučaja, a čija osnovni fokus je unapređenje konkurentnosti na tržištu hrane.

Radionice i prezentacija rešenja će biti organizovani online, dok će za rad u grupama biti obezbeđene prostorije na fakultetu.

Takmičenje je namenjeno studentima završnih godina studija (osnovnih i master), a prijave su otvorene do 27. februara. Broj mesta je ograničen!

Prijave na linku:

AGENDA:

28.2.2022. Predstavlјanje studije i podela u grupe Radionica iz digitalnog marketinga i rešavanje studije u grupama
7.3.2022.          Radionica iz ekonometrijskog modeliranja i rešavanje studije u grupama
14.3.2022.              Radionica iz investicione analize i rešavanje studije u grupama
28.3.2022.      Prezentacija rešenja i proglašenje pobednika od strane stručnog žirija

Za sve učesnike takmičenja i radionica biće obezbeđen sertifikat.

Iskoristite ovu sjajnu priliku da usvojena teorijska znanja primenite u rešavanju konkretne studije slučaja.

Sva pitanja možete postaviti na e-mail agricom.project@ef.uns.ac.rs ili na Instagram profilu agro_efsu!