AGRICOM CHALLENGE 3

Drage kolege, u toku aprila i maja meseca 2024. godine u okviru ERASMUS+ Jean Monnet projekta AgriCOM organizujemo takmičenje u rešavanju studije slučaja AgriCOM CHALLENGE 3!
Studija slučaja će biti formulisana kao realna problemska situacija kompanije COCA-COLA HBC Srbija.
Pored toga, predstavnici kompanije COCA-COLA HBC Srbija će za vas organizovati seriju edukacija koje će vam biti od pomoći prilikom rešavanja same studije slučaja, a čija osnovni fokus je unapređenje konkurentnosti na tržištu.
Takmičenje je namenjeno studentima III i IV godine osnovnih studija, kao i studentima master studija.
Jedan tim može brojati od 3 do 4 člana.
Prijave su otvorene do 8. aprila.
Broj mesta je ograničen!
Prijave na linku: https://forms.gle/noMXEmtH4mBGSEpQ7

AGENDA:

8-12.04.Predstavlјanje studije slučaja
15.4.-10.05.Edukacije od strane kompanije COCA-COLA HBC
13.05.Rok za predaju rešenja
20.05.-24.05.Prezentacija rešenja i proglašenje pobednika od strane stručnog žirija

Za sve učesnike takmičenja i radionica biće obezbeđen sertifikat.
Iskoristite ovu sjajnu priliku da usvojena teorijska znanja primenite u rešavanju konkretne studije slučaja.
Sva pitanja možete postaviti na e-mail agricom.project@ef.uns.ac.rs ili na Instagram profilu agro_efsu!

Write a Comment